*** Hotel Svornost ubytování Praha 9

Hotel Praha 9 Svornost Ubytování v Praze Hotel Svornost Praha 9 :
Hotel Svornost se nachází na východním okraji Prahy v části Dolní Počernice, v obci se spoustou zeleně, kde je také největší rybník v Praze, jen 15 minut od centra. Hotel nabízí nejen příjemné ubytování, ale i kvalitní stravování a konferenční služby i zahradní slavnosti a Jazzové večery.

Hotel Svornost Praha 9 ubytování :
Hostům hotelu je k dispozici 22 pěkně zařízených pokojů s kapacitou cca 50 lůžek. Vybrat si můžete jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, apartmá a 3 pokoje hostelového typu. Všechny pokoje splňují běžné standardy *** hotelu, jsou vybaveny TV se SAT, telefonem, vlastní sociální zařízení. K dispozici dětská postýlka.

Praha 9 ubytování v Praze Hotel Svornost služby :
Ubytování s možností stravování, snídaně formou švédského stolu. Možnost platit platebními kartami. Po předchozí domluvě Vám zajistí dopravu z letiště, nádraží Praha Holešovice a Praha hl. nádraží nebo přepavu podle individuálního přání hosta . Po celém hotelu je volně přístupné připojení k internetu pomocí systémem WiFi. Rychlost připojení je 4 Mb/s. Parkování na uzavřeném parkovišti.

Hotel ubytování Svornost Praha Dolní Počernice restaurace :
Hotelová restaurace je místo kde se můžete v klidu nasnídat, naobědvat i navečeřet. Kuchaři pro vás každý den vaří nová  jídla, která najdete v aktuálním jídelním lístku nebo si můžete vybrat ze stálé nabídky, k tomu si můžete dát 12 stupňový Plzeňský Prazdroj nebo ochutnat ze širokého sortimentu vín, nealkoholické a energetické nápoje od firmy Coco-Cola a minerální vody Mattoni. Kávu a čokoládu Piacceto nebo čaje Picwick či míchané nápoje. Součástí restaurace je dětský koutek.

Dolní Počernice ubytování v Praze Hotel Svornost pivnice :
"Pivnice" je klasická hospoda, kde se točí 10° pivo  plzeňský Gambrinus. Nápojový lístek obsahuje velký  výběr nealkoholických nápojů, širokou nabídku vín i nejžádanějších lihovin. Předkrmy, k obědu nejméně deset tzv. hotových jídel, které Vám kuchaři připraví do 15 minut. Jídelní lístek je každý den obměňován. Dále si můžete vybrat i ze stálé nabídky jídel. Otevřeno denně od 11 do 23 hodin.

Svornost Hotel v Praze ubytování Praha 9 konference :
K pořádání Vašich konferencí, seminářů, školení, valných hromad, výjezdních zasedání, firemních prezentací, výstav, plesů, večírků či zahradních slavností si můžete pronajmout některý ze salonků. Velký sál rozloha 340 m2 s kapacitou až 180 míst má denní světlo a je možné ho plně zatemnit. Útulný salonek U Krbu se vstupem na letní terasu a výhledem do zahrady je vhodný k menším svatebním hostinám, rodinným oslavám či podnikovým seminářům. Kapacita až 20 osob. Zelený salonek s kapacitou do 30 osob bývá nejčastěji využíván k rodinným oslavám.
 
Dovolená v Praze ubytování Svornost Hotel aktivity v okolí :
Hoteloví hosté si mohou půjčit horská kola  nebo tandemové kolo za 50,- Kč/ hodina, celý den 250,- Kč. V okolí hotelu je mnoho hezkých a nenáročných tras pro  výlet na kole. Doporučujeme výlet do klánovické obory (15 km ) a hřebčína na Xaverově . Další hezký výlet k historické hlásce markéta v Královicích a pak dále do kolodějského zámku  (10 km )  nebo   výlet do Průhonického parku a dendrologické zahrady (25 km ).
Hotel Praha 9 Svornost - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 9 Svornost - disponuje restauracíHotel Praha 9 Svornost - disponuje vinárnouHotel Praha 9 Svornost -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 9 Svornost -  je k dispozici letní terasaHotel Praha 9 Svornost - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 9 Svornost - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 9 Svornost - přijímá kreditní karty JCBHotel Praha 9 Svornost - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 9 Svornost - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 9 Svornost - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 9 Svornost - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 9 Svornost - na pokojích je telefon